Тема семінару: "Теоретико-правові та методологічні аспекти правоохоронної діяльності в умовах воєнного часу" зацікавила як викладачів, так і студентів, адже вона стосується одного з найбільш складних і відповідальних аспектів правової системи.

Перш за все, учасники семінару звернули увагу на необхідність вивчення та розуміння теоретичних засад правоохоронної діяльності в умовах воєнного конфлікту. Важливою стала аналітична робота з правовими актами, які регулюють поведінку правоохоронних органів у часи війни, а також вивчення міжнародного гуманітарного права та стандартів, які встановлені міжнародними організаціями.

Другим ключовим аспектом обговорення стали методологічні питання правоохоронної діяльності в умовах воєнного часу. Учасники обговорювали практичні методи та прийоми, які застосовують правоохоронні органи у разі виникнення воєнного конфлікту, а також взаємодію з іншими структурами та військовими підрозділами для забезпечення безпеки та порядку у зоні конфлікту.

Третім важливим аспектом семінару стало обговорення практичних випадків та сценаріїв, які можуть виникнути в умовах воєнного часу, та розробка стратегій та тактик їх вирішення з урахуванням законодавства та міжнародних норм.

У підсумку, науково-практичний семінар проведений кафедрою правоохоронної діяльності став важливою подією для поглиблення розуміння теоретичних та практичних аспектів правоохоронної діяльності в умовах воєнного часу. Учасники семінару наголосили на важливості системного підходу до цієї проблематики та підкреслили необхідність постійного навчання та підвищення кваліфікації для ефективного вирішення завдань в умовах надзвичайних ситуацій.