Кафедра правоохоронної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи проводить профорієнтаційну роботу серед учнів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти в різних регіонах України, з метою залучення їх до вступу на навчання в Державний Податковий Університет. Присвячена вибору освітньо-професійних програм 262 «Правоохоронна діяльність», 081 Право, «Фінансові розслідування» та «Митна безпека».

Проведена профорієнтаційна робота в Криворіжському ліцеї №81, Піщанобрідському академічному ліцеї у Кіровоградської області, Лісівщинському ліцеї ім. О. Дубінчука Коростенського району Житомирської області, Рижанському ліцеї Коростенського району Житомирської області, Новоборівскому ліцеї імені Василя Стуса Коростенського району Житомирської області, Харківській загальноосвітній школі № 10, Петропавлівському Борщагівському ліцеї, Ірпінському ліцеї № 2 Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області.