yacik

Яцик Тетяна Петрівна

Yatsyk T. (English CV)

Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

У 2011 році закінчила Національний університет ДПС України за спеціальністю «Правознавство».

У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему: «Адміністративно-правові засади взаємодії податкових органів із засобами масової інформації».

У 2018 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету ДФС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Член Міжнародної громадської організації «Конгрес Криміналістів», член ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Підвищення кваліфікації та стажування:

1. Інноваційні методи та підходи у юридичній освіті (Академічне товариство ім. Міхала Балудянського, Словаччина, 2015).
  2. Міжнародні стандарти захисту прав людини (Варненський вільний університет імені «Чорноризця Храбьра», Болгарія, 2019.).
  3. Webinar on Improving Parallel Financial Investigations for LEA’s in Ukraine. (Awareness Seminar EUAM-EA-ACT supporting Academy of Financial Monitoring, 2020).
  4. Курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» (04-18 жовтня 2021 р., сертифікат № 15GW-136).
  5. Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів (он-лайн курс на платформі Prometheus, 2021).
  6. Міжнародне гуманітарне право (курс, організований Інститутом законодавства Верховної Ради України та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, 2021).
  7. Освітньо-професійна програма «Законотворча діяльність», «Європейське парламентське право» (Українська школа законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України, 2021).
  8. Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях (он-лайн курс на платформі Prometheus, 2022).

Сфера наукових інтересів: кримінальний процес та криміналістика, судові та правоохоронні органи.

Наукова діяльність: авторка та співавторка понад 90 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі: 2 колективні монографії: «Role of the media in the fight against criminality» (2013), «Mass media as a factor in promoting the implementation of international wanted persons» (2015); 5 навчальних посібників (у співавторстві): «Судові та правоохоронні органи України (Judicial and law-enforcement agencies of Ukraine)» (2019), «Теорія держави і права. Theory of state and law» (2020), «Криміналістика» (2021), «Криміналістика в слайдах» (2021), «Економічна безпека держави: криміналістичне забезпечення» (2021); 30 статей у фахових виданнях України; 2 статті у виданнях, що індексуються в Web of Science; 9 статей у закордонних періодичних наукових виданнях, а також біля 30 публікацій на конференціях та круглих столах; має 10 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, що викладає: Кримінальне процесуальне право (м. 1 Досудове розслідування); Криміналістика: фінансові розслідування.

Профіль викладача у Google Академії:

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-4207-4633