Амеліна Анна Сергіївна

Amelina A. (English CV)

Посада: доцент кафедри кримінальних розслідувань

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

У 2005 році закінчила Національну академію ДПС України за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право на тему: «Страхування як спосіб забезпечення виконання зобов’язань в цивільному законодавстві України».

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету ДПС України.

Працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Член ГО «Асоціація фінансових розслідувань».

Підвищення кваліфікації та стажування:

1. Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (Академія фінансового моніторингу, 2018).
  2. UK College of Policing Initial Interviewing Course for National Police Ukraine (2018).
  3. Головне слідче управління фінансових розслідувань (2019).
  4. Отримання сертифікату про Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з юридичних наук «Удосконалення професійної компетентності викладача юридичних дисциплін» (2021).

Цикл короткострокових курсів:

1. Курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів 60 годин (2 кредита ЄКТС) сертифікат від 23.10.2021 р. ;
  2. Курс «Медіаграмотність для освітян» 2021 р. 60 годин (2 кредита ЄКТС) сертифікат від 10.11.2021 р.
  3. Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях (он-лайн курс на платформі Prometeus, 2022)

Сфера наукових інтересів: теорія судових доказів, методика розслідування кримінальних правопорушень.

Наукова діяльність: авторка та співавторка понад 70 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. однієї одноосібної монографії «Страхування як спосіб забезпечення виконання зобов’язань» (2012); 30 статей у фахових виданнях; має 5 авторських свідоцтв.

Навчальні дисципліни, які викладає: «Основи фінансових розслідувань», «Негласні слідчі (розшукові) дії як засоби збирання доказів".

Профіль викладача у Google Академії:

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-7148-3586