10 квітня 2024 року відбулося обговорення освітньої програми «Фінансові технології», яка реалізується на Кафедрі фінансових ринків та технологій Державного податкового університету Факультету фінансів та цифрових технологій та за участю гаранта Володимира Корнєєва та стейкхолдерів.

До обговорення долучилися:

Члени робочої групи з підготовки ОП “Фінансові технології”:

• Козій Н.С., к.е.н., доцентка кафедри фінансових ринків та технологій.
  • Вергелюк Ю.Ю., к.е.н., доцентка кафедри фінансових ринків та технологій.

Здобувачі вищої освіти та випускники програми: Соловей Олександр (магістр 1 року навчання, група ФМФ-23-1), Бєляєва Ангеліна, Полюхович Андрій (випускники ОП).

Роботодавці та стейкхолдери:

• Дюк Р.І., Голова Правління Громадської спілки «Українська Асоціація фінансових технологій та інноваційних компаній».
  • Гулей А.І., д.е.н., доцент, Голова Правління Української міжбанківської валютної біржі.
  • Бублик Є.О., д.е.н, ст.н.с., завідувач відділу грошово-кредитних відносин Інституту економіки та прогнозування НАН України.
  • Дем’янчук О.І., д.е.н., професорка, завідувачк кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія»
  • Єрмошкіна О.В., д.е.н., професорка, професорка кафедри економічного аналізу  і фінансів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».Національний ТУ «Дніпровська політехіка»
  • Школьник І.О., д.е.н., професорка, перша проректорка Сумського державного університету
  • Примостка Л.О., д.е.н., професорка, завідувачка кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  • Рисін В.В., д.е.н., професор, професор кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка».
  • Лах Ю.В., к.ф-м. наук, доцент кафедри захисту інформації Національного університету «Львівська політехніка».
  • Пацан М.В., інвестор, засновник і керуючий Web3 університетом “Learn to Earn Global”.

Під час обговорення, стейкхолдерами було відзначено безумовну актуальність та затребуваність випускників ОП Фінтех на ринку праці

Також були надані рекомендації щодо вдосконалення ОП, а саме:

• включення до переліку основних компонент освітньо-професійної програми дисципліну «Фінансовий менеджмент»;
  • акцентування в освітньо-професійній програмі напрям монетарного регулювання розвитку фінансових технологій у банківській сфері;
  • додавання блоку питань вивчення ERP-програм в управлінні підприємством у дисципліні «Фінансові технології»;
  • перегляду матрицю відповідності програмних компетентностей компонентам освітньо-професійної програми та їх відповідності силабусам освітніх компонент;
  • розглянути можливість висвітлення в компетентностях RegTech та SupTech як елементів екосистеми FinTech, проаналізувати доцільність трансформації вибіркової освітньої компоненти «Управління стартапами» в обов'язкову ОК «Фінансові технологічні стартапи».

Дякуємо усім присутнім за рекомендації! Працюємо та вдосконалюємося.