21 травня 2024 року кафедрою фінансових ринків технологій Факультету фінансів та цифрових технологій організовано та проведено Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Цифрова трансформація фінансового сектору». Засідання круглого столу присвячено Дню науки. До обговорення сучасних проблем, пов’язаних із цифровою трансформацією фінансового сектору, були залучені провідні практики та науковці, стейкхолдери, академічна спільнота, здобувачі освіти.

Співорганізатори заходу: Відділ грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Відділ координації бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики ДННУ «Академія фінансового управління», Кафедра економічної теорії Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

З вітальним словом до учасників науково-практичного круглого столу звернувся доктор економічних наук, професор, в.о. декана факультету фінансів та цифрових технологій Корнєєв Володимир Вікторович. Модератором заходу виступила доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансових ринків та технологій Береславська Олена Іванівна. У науковому заході прийняли участь 56 науковців та здобувачів. Доповіді викликали ряд питань та жваву дискусію.

Дроб’язко Анатолій Олександрович, к.е.н., радник дирекції ДННУ «Академія фінансового управління». Тема доповіді: «Війна і гроші: вплив очікувань суспільства на фінансові потоки банківської системи у 2022–2024 роках».

Євген Бублик, д.е.н., ст.н.с., зав. відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування». Тема доповіді: Механізми активізації банківського кредитування в Україні.

Юлія Шаповал, к.е.н., старший науковий співробітник відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування». Тема доповіді: До питання впливу монетарної політики на економічний добробут в Україні.

Олексій Шпанель-Юхта, к.е.н., молодший науковий співробітник відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування». Тема доповіді: Цифрова нерівність та банківський сектор України.

Ігор Бридун, аспірант відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування». Тема доповіді: Імплементація директиви ЄС Solvency IІ щодо платоспроможності страховиків та наслідки для банківського сектору України.

Дмитро Хохич, к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Тема доповіді: Монетарна політика НБУ в умовах воєнного стану.

Андрій Андрєєв, аспірант ДННУ «Академія фінансового управління». Тема доповіді: Реалізація заходів щодо досягнення Цілей сталого розвитку у банківському секторі України.

Дякуємо доповідачам за цікаві та змістовні виступи та інформативні презентаційні матеріали! До нових зустрічей!