anaeva

Посада:

ПІБ українською: Ананьєва Юлія Володимирівна

ПІБ (англійською): Ananieva Yuliia

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах

SCOPUS _____

ORCID _https://orcid.org/0000-0003-0481-5787_________

Web of Science ResearcherID__________

Google Scholar _________

Вікіпедія ___________

Сфера (коло) наукових інтересів

Управління фінансовими ризиками підприємств в нестійких економічних умовах господарювання

2004 р. – назва Донецький національний університет, спеціальність «Фінанси».

У 2008 р. в спеціалізованій Вченій раді назва Донецький національний університет захистив кандидатську дисертацію на тему «Механізм управління фінансовим потенціалом промислових підприємств».

У 2021 р. атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України Ананьєві Ю.В. присвоєно вчене звання доцента.

Науково-педагогічна діяльність

з 2004 по теперішній час.

Основні   опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Ананьєва Ю.В., Державна політика регулювання та стимулювання інвестиційної діяльності банків України / Житар М.О., Ананьєва Ю.В./ Науковий Вісник Ужгородського університету, серія «Економіка». 2019. № 1 (53). С. 163-167.
  2. Ананьєва Ю.В., Особливості управління фінансовими результатами діяльності банківських установ / Житар М.О., Ананьєва Ю.В./ Збірник наукових праць учених та аспірантів «Економічний вісник університету», Переяслав-Хмельницький. № 40. 2019.С.134-140.
  3. Ананьєва Ю.В., Управління фінансовими ризиками – фактор стійкого розвитку підприємства реального сектору економіки/Ананьєва Ю.В./ Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Економіка»., 2020. № 16(44). С. 127-135.
  4. Ананьєва Ю.В. Особливості управління фінансовими ризиками України у міжнародному кредитуванні/Ананьєва Ю.В./ Збірник наукових працю Університету державної фіскальної служби, Ірпінь №1-2. 2020.С. 26-37.

Монографії

1. Ananieva Yu. Peculiarities of Applying the Methodology of Evaluation of the Financial Architecture of the National Economy/ Rudenko O., Zhytar M., Ananieva Yu./ Collective Monograph Association Agreement: Driving integrational Changes Vol. III, Accent Graphics Communications & Publishing, Canada, 2020. P. 201-209.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Bedrinets M., Lisnichuk O., Ananieva Yu. The Formation of the Risk Controlling System in the Enterprise / Bedrinets M., Lisnichuk O., Ananieva Yu.// Journal of Gender and Law, Revista Gênero & Direito. V. 9. № 5. Ano 2020. Special Edition. Р. 973-993.
  2. Ananieva Yu. Methodical approach to the Quantification of Enterprise Financial Security Level. / Samorodov B., Sosnovska O., Zhytar M./ Financial and credit activity: problems of theory and practice, 2020. № 32. P. 269-277. (Directory of Open Access Journal, ESCI by Web of Science.)

Навчально-методичні посібники

За період наукової роботи опубліковано __33_ публікації, з них  __33__наукового характеру (1 колективна монографія, _16___ статтей у фахових виданнях, _17_тез конференцій) та _4__ навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

В декретні відпустці

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. Участь у міжнародному проекті у м. Пореч (Хорватія) 08.05.2019-16.05.2019 р.

Результат: Сертифікат For successfully participated international internship program on the topic of: “Unified educational space: Ukraine-EU”, certificate reg. № HR 9299, Croatia-Poland-Ukraine 08.05-16.05.2019. (150 год.)

Прийом відвідувачів:

День тижня:

Спілкування в онлайновому режимі (посилання на гугл форму для запису  на прийом)