awdaq.png

ПІБ (англійською): NovytskaOlena

Науковий ступінь: Кандидат економічних наук

Вчене звання

Профілі в наукових базах даних

SCOPUS _____

ORCID __________

WebofScienceResearcherID__________

GoogleScholarhttps://scholar.google.com/citations?user=LNzVCkIAAAAJ&hl=ru

Вікіпедія ___________

Сфера (коло) наукових інтересів

Публічні фінанси, фінансова безпека, фінансування природоохоронної діяльності

Освіта

1998 р. – Український фінансово-економічний інститут,спеціальність «Облік і аудит».

2004 р. – Національна Академія Державної Податкової Служби України, спеціальність «Правознавство».

2014 р. в спеціалізованій Вченій раді Університету державної фіскальної служби України захистила кандидатську дисертацію на тему «Фінансування природоохоронної діяльності в Україні».

Науково-педагогічна діяльність

Березень 1997 р по даний час

Суспільно-громадська діяльність.

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Новицька О. В. Підходи до визначення ефективності витрат від природоохоронної діяльності / О. В. Новицька // Схід. – 2004. – № 4.– С. 25–28 (0,3 друк. арк.).
  2. Новицька О. В. Джерела формування фінансових ресурсів природоохоронної діяльності / О. В. Новицька, С. В. Онишко // Науковий вісник : зб. наук. праць. – 2004. – № 3 – С. 42–56 (0,47 друк. арк., з них 0,2 – внесок автора). Автором проаналізовано ключові проблеми формування фінансових ресурсів природоохоронної діяльності.
  3. Новицька О. В. Роль органів місцевого самоврядування у вдосконаленні економічного механізму природоохоронної діяльності / О. В. Новицька // Схід. – 2006. – № 6 (78). – С. 44–48 (0,4 друк. арк.).
  4. Новицька О. В. Бюджетування природоохоронної діяльності у контексті її фінансового управління / О. В. Новицька // Схід. – 2008. – № 5. – С. 58–60. (0,35 друк. арк.).
  5. Новицька О. В. Фінансовий механізм у сфері природокористування / О. В. Новицька // Науковий вісник : зб. наук. праць – 2009. – № 3 (46). – С. 68–73 (0,19 друк. арк.).
  6. Новицька О. В. Вдосконалення методичних підходів до оцінки ефективності використання коштів від екологічного податку / О. В. Новицька, Н. В. Новицька // Економічні та екологічні механізми розвитку України та її регіонів : зб. наук. праць Донецького державного університету управління. – Т. ХІІІ, Вип. 247. – Донецьк, 2012. – С. 172–178. – (Серія „Економіка”) (0,32 друк. арк., з них 0,16 – внесок автора). Автором сформульований напрям удосконалення методики оцінки ефективності ФПД у частині критерію соціальної ефективності.
  7. Новицька О. В. Альтернативні джерела фінансування державних цільових екологічних програм в Україні / О. В. Новицька // Ефективна економіка № 11: – 2015. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=4541&p=1 .
  8. Кужелєв М.О., Новицька О.В. Державна фінансова політика в сфері охорони навколишнього природного середовища: зарубіжний і національний виміри / М. О. Кужелєв, О. В. Новицька // Економічного віснику університету. Збірнику наукових праць №28/1: м. Переяслав-Хмельницький, 2016. – С. 189–197. (0,5 друк. арк., з них 0,3 – внесок автора. Автором проаналізовані тенденції державної фінансової політики в сфері охорони навколишнього природного середовища розвинених європейських країн та України).
  9. Новицька О.В. Особливості фінансування природоохоронної діяльності / О. В. Новицька // Економічний вісник. Збірник наукових праць УДФСУ №1/2017: м. Ірпінь, 2017.

Монографії

1. Новицька О. В., Студінський В. А. Фінансово-організаційні механізми управління природоохоронною діяльністю в Україні [монографія] / О. В. Новицька, В. А. Студінський,– Малин : ПП „НДНЦ „ПринцепС”, 2007. – 128 с.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Novytska O. V. TheWayofImprovingofMethodsEvaluatingEffectivenessofPublicEnvironmentalExpenditures / O. V. Novytska / CollectionofScientificPapers : Information Technologies, ManagementandSociety. – Riga, Latvia, 2014. – C. 98–103 (0,26 друк. арк.).

Навчально-методичні посібники

1. Державні цільові фонди: навчальний посібник для ВНЗів / [Гордей О. Д., Биховченко В. П., Суханова А.В., Новицька О.В.]; за загальною редакцією О. Д. Гордей. – Ірпінь: УДФСУ, 2016. – 302 с.

За період наукової роботи опубліковано 30 публікацій, з них30 наукового характеру (1 монографія, 1 навчальний посібник), 10 статей у фахових виданнях, 18 тез конференції) та10 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

Державні фінанси, Фінанси Європейського Союзу, Фінансування проектів державно-приватного партнерства.

Участь у міжнародних проектах.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. Міжнародне стажування Вища школа бізнесу, National-LouisUniversity, Польща Certificate № WK/3732/2015/1 «ModernconceptsinEconomicsandFinance», 15.12.2015 р.

2.Університет державної фіскальної служби України, свідоцтво про підвищення кваліфікації СС40233365/52-17, 13.06.2017 р.

3. Університет державної фіскальної служби України, Нова Країна, сертифікат, стратегічна сесія «Концепція університету ДФС України – 2025», 18.04.17 – 20.04.17 р.

4. Міністерство фінансів України, Швеція Sverige, Проект «Гендерне бюджетування в Україні», Сертифікат, 01.06-05.12 2018 р., 108 годин

Підвищення кваліфікації (сертифікати)

Нагороди

1. Почесна грамота виконавчого комітету Ірпінської міської ради за високий професіоналізм, сумлінну працю та значний внесок у формування наукової еліти України.
  2. Почесна грамота за вагомий особистий внесок у розвиток Університету ДФС України, багаторічну, сумлінну і бездоганну працю. Ректор П. В. Пашко, наказ 447-к від 11. 08. 2017 р.
  3. Подяка за вагомий внесок у формування студентської науки, сприяння розвитку обдарованої і талановитої молоді. Протокольне рішення №16 адмінради ННІ ФБС від від 24.10.2017 р.

Обов’язки (напрями діяльності): Куратор студентської групи

Підпорядковані структурні підрозділи

Прийом відвідувачів:

День тижня:

Спілкування в онлайновому режимі (посилання на гугл форму для запису  на прийом)

Контакти: