maksimenko

Максименко Іван Андрійович

Науковий ступінь: кандидат філософських наук

Вчене звання: доцент

Посада: професор кафедри економічної політики

Профіль у науково метричних базах:Google Академіяhttps://scholar.google.com.ua/citations?user=7601U7YAAAAJ&hl=ru

ORCID https://orcid.org/0000-0003-0737-4745

Викладає дисципліни: Економічна теорія права, економічна теорія Інституціональна економіка.

Дата та місце народження: 01 січня 1944 року в селі Бране Поле Богуславського району Київської області.

Освіта:

1977 р. – закінчив економічний факультет Київського державного університету ім.. Т.Г. Шевченка (спеціальність – політекономія, кваліфікація – економіст, викладач політичної економії).

1985 р. – закінчив аспірантуру в Інституті філософії АН УРСР;

1986 р. – захистив кандидатську  дисертацію за спеціальністю 01.00.01 – соціальна філософія, на тему «Праця, як спосіб реалізації життєвих цілей».

1991 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри.

Трудова діяльність:

1986 – 1991 рр. працював на різних посадах у державних установах.

1991 р. – завідувач відділу по роботі з іноземними громадянами, доцент Інституту міжнародних відносин Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка.

1996 р. завідувач  кафедри гуманітарних дисциплін та теоретичної економіки Українського  фінансово-економічного інституту,

з 01.09.1997 р. по тч. – завідувач  кафедри економічної теорії Університету державної фіскальної  служби України.

Загальний стаж роботи – 59 років, науково-педагогічний стаж – 33 роки, в Університеті – 24 роки.

Пройшов стажування (підвищення кваліфікації) в університеті: Університет ДФС України, 2017 рік (тема: «Розробка дистанційного курсу»).

Сфера наукових інтересів: економічна діяльність, постіндустріальні  трансформації економічної діяльності, податкова діяльність держави, інституціональна економічна теорія, економічна теорія права, корпоративний розвиток та його державне регулювання.

Громадська діяльність: член вченої ради Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, член науково-методичної ради Університету державної фіскальної служби України.

З 2019 року член ВГО Української Асоціації Економістів-Міжнародників.

Нагороди та відзнаки:

Нагороджувався: Подяками, Грамотами, Почесними грамотами Університету,Нагрудним знаком Державної податкової адміністрації України  «За бездоганну службу ІІІ ступеня».

Почесна грамота УДФСУ (2018 р.).

Грамота Києво – Святошинської районної державної адміністрації Київської області (2018 р.).

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник УДФСУ» (2019 р.).