Гарант освітньої програми

Група забезпечення

Освітні програми/проекти освітніх програм

Теми курсових та випускних кваліфікаційних робіт

1. Орієнтована тематика курсових робіт з дисципліни "Статистичний аналіз даних" 2021-2022 н.р.
  2. Орієнтовна тематика кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» 2021-2022 н.р.
  3. Орієнтована тематика курсових робіт з дисципліни "Статистичний аналіз даних" 2022-2023 н.р.
  4. Орієнтовна тематика кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» 2022-2023 н.р.
  5. Орієнтована тематика курсових робіт з дисципліни "Статистичний аналіз даних" 2023-2024 н.р.
  6. Орієнтовна тематика кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» 2023-2024 н.р.

Навчальні посібники / підручники кафедри

1. Список навчальної літератури під авторством науково-педагогічних працівників кафедри за 2010-2017 рр.
  2. Список навчальної літератури під авторством науково-педагогічних працівників кафедри за 2018-2022 рр.

Перелік обов'язкових та вибіркових навчальних дисциплін

Стейкхолдери

1. Договір про співпрацю з ТОВ "Системи для бізнесу 2018", 2023 р.
  2. Договір про співпрацю з ТОВ "ЄЗВІТ", 2021 р.
  3. Договір про співпрацю з ТОВ "Науково-консалтингова компанія "Інноваційні програми"", 2020 р.
  4. Меморандум про взаємодію і співпрацю з ТОВ "Ю-КОНТРОЛ", 2019 р.
  5. Договір про співробітництво з ТОВ "Інтелект-Сервіс", 2019 р.
  6. Договір про співпрацю ТОВ "Науково-виробниче об'єднання "Поверхность МД"", 2016 р.

Рецензії та відгуки стейкхолдерів на ОПП "Управлінський облік т бізнес-аналітика"

1. Рецензія-відгук Вальдовського В.І., директора дирекції економічного та фінансового розвитку товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-консалтингова компанія «Інноваційні програми»
  2. Відгук Кущ М.О., провідного бухгалтера-ревізора відділу внутрішнього аудиту Університету ДФС України.

Навчальні плани

1. Навчальний план підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня за спеціальністю 071 "Облік оподаткування", ОПП "Управлінський облік та бізнес-аналітика", 2019 р.
  2. Навчальний план підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня за спеціальністю 071 "Облік оподаткування", ОПП "Управлінський облік та бізнес-аналітика", 2021 р., 2022 р., 2023 р.

Звіт про самоаналіз освітньої програми

Анкетування

Опитування роботодавців та стейкхолдерів, щодо рівня підготовки студентів за ОПП « Управлінський облік та бізнес-аналітика»

1. Опитування студентів щодо вивчення дисциплін кафедри
  2. Результати анкетування, щодо вивчення дисципліни «Економетрика»  «Викладач кафедри очима студентів» 2016-2017 н.р.

Робочі програми

Силабуси дисциплін

Ступінь вищої освіти - магістр

1. Аналітика та моделювання явищ і процесів у міжнародному  оподаткуванні