sudak

ПІБ (англійською):

Sudak Diana

Освіта

• 2001 році закінчила Академію державної податкової служби України, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит» кваліфікація «Економіст»;
  • 2005 році закінчила  Національну     академію ДПС України за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію «Юрист»

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. Теоретично-практичний курс по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» та отримала сертифікат №УГІ 034 від 18.02.2021р.
  2. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів». Сертифікат Prometheus, 60 год., 2 кредити ЄКТС выд 27.09.2021 р.
  3. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах». Сертифікат Prometheus, 4,5 год. від 22.02.2022 р.
  4. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях». Сертифікат Prometheus, 30 год., 1 кредит ЄКТС від 11.2022 р.
  5. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «ІТ-продукт з нуля: з чого розпочати та як розвивати». Сертифікат Prometheus, 4 год. від 3.2023 р.
  6. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості».Сертифікат Prometheus, 15 год. від 21.03.2023 р.
  7. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Сертифікат Prometheus, 80 год., 2,6 кредити ЄКТС від 21.03.2023 р.
  8. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Освітні інструменти критичного мислення». Сертифікат Prometheus, 60 год., 2 кредити ЄКТС від 22.03.2023 р.
  9. Національна комісія зі стандартів державної мови, Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою. Сертифікат серія УМД № 00173899 від 03.05.2023р.
  10. Дебет Плюс, Курс підвищення кваліфікації Автоматизоване комплексне ведення бухгалтерського та фінансового обліку в програмному середовищі «ДЕБЕТ ПЛЮС v 12». Сертифікат №436/23, 180 год., 6 кредитів ЄКТС. Період з 04.10.2023- 12.12.2023р.
  11. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність для освітян». Сертифікат Prometheus, 30 год., 1 кредит ЄКТС від 19.01.2024 р.

Нагороди

• У 2017 році була нагороджена подякою за добросовісну та сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток УДФСУ та з нагоди Дня працівника освіти.
  • У 2018 році була нагороджена подякою як  кращий куратор груп ОБ-15-1, ОБКі-15-2 ННІ ОАА та за добросовісну і сумлінну працю, високу професійну майстерність у вихованні студентів.
  • У 2019 році була нагороджена грамотою за добросовісну та сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток Університету та з нагоди 98-річчя Університету.
  • У 2021 році була нагороджена грамотою за багаторічну сумлінну та віддану працю на освітній ниві, справедливість до кожного студента та з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, 100-річного ювілею Університету ДФС України як Закладу вищої освіти.
  • Відповідно до рішення Вченої ради Університету від 26.08.2021 року, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток методичної бази та інформаційних комп’ютерних технологій кафедри бухгалтерського обліку Університету ДФС України, високий професіоналізм та добросовісне виконання своїх службових обов’язків, була внесення до кандидатур з числа працівників та випускників Університету до Золотої книги пошани Університету.

Обов’язки (напрями діяльності):

• відповідальна за програму антиплагіат,
  • відповідальна за навчальну,
  • виробничу та переддипломну практику,
  • секретар засідань кафедри,
  • секретар ЕК для проведення атестації здобувачів вищої освіти,
  • які здобувають освітній рівень бакалавра,
  • магістра, доктора філософії.
  • Відповідальна за систему АСУ.

Контакти: