rozdimaha

Роздимаха Ірина Миколаївна

Посада:

старший викладач кафедри обліку та консалтингу

ПІБ українською:

Роздимаха Ірина Миколаївна

ПІБ (англійською):

Rozdymakha Iryna

Профілі в наукових базах даних:

ORCID _ ID 0000-0003-2506-4222

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=UZRU7MUAAAAJ

Сфера (коло) наукових інтересів:

• Автоматизація бухгалтерського обліку.
  • Облік витрат діяльності підприємств.
  • Облік основних засобів.

Освіта:

• 2002 р. – Луганський державний аграрний університет, кваліфікація магістра зі спеціальності «Облік і аудит».

Науково-педагогічна діяльність:

• 2001 - 2008 старший викладач кафедри обліку і аудиту Луганського національного аграрного університету.
  • 2020 – дотепер старший викладач кафедри обліку та консалтингу ДПУ.

Суспільно-громадська діяльність:

• З 2020 р. – член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Роздимаха І.М. Концептуальні засади сертифікації бухгалтерів агросектору; Журнал Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування. 2020.-Вип. 4. С. 144-154.

Навчально-методичні посібники:

1. Фінансовий облік: навчальний посібник. Краєвський В.М., Колісник О.П., Гуріна Н.В. та ін. Ірпінь:  УДФСУ. 2022. 616 с.
  2. Автоматизація обліково-аналітичних процесів:практичний посібник (на прикладі програми BAS CORP1): Краєвський В.М.,Колісник О.П.,Роздимаха І.М., Новікова О.П. Ірпінь : Державний податковий університет, 2022. – 194 с

За період наукової роботи опубліковано: 1 навчальний посібник, 1 практичний посібник, 1 стаття у фаховому виданні, тези конференцій та Міжнародних податкових конгресів ДПУ у 2020-2024 рр.

Викладає дисципліни:

• «Інформаційні системи в бюджетній сфері»,
  • «Організація бухгалтерського обліку»,
  • «Організація бухгалтерського обліку в державному секторі»,
  • «Облік і аналіз в бюджетних установах»,
  • «Особливості обліку за видами економічної діяльності»,
  • «Автоматизація бухгалтерського обліку підприємств і організацій»,
  • «Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами»,
  • «Звітність бюджетних установ за національними стандартами бухгалтерського обліку в державному секторі».

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. ТОВ «МІК «СТАРТ», Курс підвищення кваліфікації «Актуальні питання обліку та оподаткування за МСФЗ» «Автоматизація складання фінансової звітності у форматі ІХBRI, реалії ринку сьогодні» 28.01.2021 р. Свідоцтво № 01202134, 11 год.
  2. Онлайн-курс для викладачів «Академічна доброчесність». Prometheus. Сертифікат від 26.09.2021 р. (загальна кількість кредитів 2 - 60 год.).
  3. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях». Сертифікат Prometheus, 30 год., 1 кредит ЄКТС від 13.12.2022 р.
  4. Онлайн-курс Prometheus, Курс підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність для освітян», Сертифікат Prometheus, 30 год., 1 кредит ЄКТС, 19.01.2024 р.

Нагороди:

• 2021 р., Почесна грамота ректора з нагоди 25-річчя ННІ обліку,аналізу та аудиту УДФСУ (Наказ № 227 від 21.04.2021р.)
  • 2020 р. - Грамота, видана редакцією газети «Все про бухгалтерський облік» (наказ №171/1 від 29.05.2020 р.)