Гарант освітньої програми

Група забезпечення

Проєкти освітніх програм

Запрошуємо до обговорення проєкту ОНП «Облік і оподаткування». Ви можете допомогти зробити освітню програму кращою! Пропозиції, рекомендації та зауваження прохання надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Теми дисертаційних досліджень

Перелік обов'язкових та вибіркових навчальних дисциплін

Робочі програми дисциплін

Силабуси навчальних дисциплін

Стейкхолдери

Співпраця кафедри обліку та консалтингу зі стейкхолдерами та професійними організаціями:
  • Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ)
  • Chartered Institute of Management Accountants (СІМА)
  • ТОВ МІК «СТАРТ»
  • ТОВ «Будлайнсервіс»
  • ТОВ «Діскавері Хоум»
  • ТОВ «ОЛЕУМ-ТРЕЙД»
Співпраця з Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ):

ФПБАУ є дійсним членом Міжнародної федерації бухгалтерів, силами якої розробляється професійна етика, міжнародні стандарти обліку і звітності для державного сектору та освітні програми для професійних бухгалтерів. У свою чергу, освітні програми та вимоги до професійних бухгалтерів є основою сучасних освітніх програм у підготовці фахівців з бухгалтерського обліку вищими навчальними закладами. Саме тому викладачі кафедри та студенти долучаються до членства в ФПБАУ та дотримуються високих стандартів професійної етики.

Співпраця з міжнародною професійною організацією СІМА:

Організація СІМА (Chartered Institute of Management Accountants) - це визнана на міжнародному рівні професійна організацієя з підготовки фахівців в області управлінського обліку, фінансів і стратегічного менеджменту. Інститут CIMA здійснює сертифікацію фахівців з управлінського обліку. Наявність сертифіката CIMA забезпечує його власникові визнання професійної кваліфікації і є підтвердженням високого рівня знань і навичок в області управлінського обліку.

Навчальні плани

Наукова діяльність

Звіт про самоаналіз освітньої програми

Заходи кафедри