kalyta

Науковий ступінь

Кандидат економічних наук

Вчене звання

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=H4A58ZoAAAAJ&hl=uk&oi=ao

Сфера (коло) наукових інтересів

Податкове стимулювання державно-приватного партнерства в Україні, податкова політика розвитку місцевих громад, соціальні податки.

Освіта

2009 р. – Національний університет державної податкової служби в Україні, спеціальність «Фінанси».
У 2021 р. в спеціалізованій Вченій раді Національного університету державної податкової служби в Україні захистила кандидатську дисертацію на тему «Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності державно-приватного партнерства в Україні».

Науково-педагогічна діяльність

2008 р. – 2018 р. – асистент кафедри фінансових ринків.

2018 р. - 2021 р.- старший викладач кафедри фіскального адміністрування(за сумісництвом)

2021 р. -по теперішній час – доцент кафедри адміністрування податків

Основні   опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Kalyta T. Prospects of financing of public-private partnerships in Ukraine by internatiotal organizations. European science. № 4. 2019. С. 32–38.
  2. Калита Т.А. Державна політика інвестиційно-інноваційної діяльності на засадах державно-приватного партнерства в Україні. Причорноморські економічні студії. 2018. Вип.29. 63-70С.
  3. Калита Т.А. Переваги кредитування інвестиційно-інноваційної діяльності на засадах державно-приватного партнерства в умовах глобалізації в Україні. Економіка та держава. 2018. № 8. С.4-8.
  4. Калита Т.А. Ефективні напрями активізацій інвестиційного кредитування агропромислових підприємств. Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України. 2017. №1. С.106-119. (0,63 д.а.)
  5. Калита Т.А. Теоретичні та практичні аспекти зарубіжного досвіду фінансування інвестицій у системі партнерських відносин держави і бізнесу та імплементація його в Україні. Бізнес Інформ. 2017. №9. С.29-34.(0,73 д.а.)
  6. Калита Т.А. Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності в контексті сучасних викликів інноваційного розвитку економіки України. Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія: Економіка.  2017. №7. С.45-49. (0,5 д.а.)

Монографії

1. 1.Калита Т.А. Стратегічні засади розвитку національного господарства в умовах нестаціонарної економіки: колективна монографія за заг. ред. д-ра екон.наук, проф. В.П. Ільчука. Чернигів: ЧНТУ.2019. 202 с.(0,3 д.а)

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Kalyta T. Prospects of financing of public-private partnerships in Ukraine by internatiotal organizations. European science. № 4. 2019. С. 32–38 (0,45 д.а)

Навчально-методичні посібники

За період наукової роботи опубліковано _30__ публікацій, з них  __20____наукового характеру (1монографія, 2 навчальних посібника), __7__ статті у фахових виданнях, _10___тез конференції) та __ 10 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

Податкова система, Основи оподаткування, Податкова система ІІ, Організація справляння податкових платежів з юридичних осіб, Оподаткування юридичних осіб.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

Міжнародне стажування "Зміцнення управління громадою та містами: європейський досвід екомодернізації економіки та його адаптація на шляху до сталого розвитку" , Uniwersytetu Trzeciego Wieku, м. Громадка, Польша, сертифікат № 32-2022, 16.11.2021 р.-21.02.2022 р., (180 год. (6 кр. ЄКТС).

Науково-дослідний інститут економічного розвитку, (м. Київ, Україна), Східноєвропейський фундаментальних досліджень (м. Прага, Чешська Республіка), сертифікат про підвищення кваліфікації № 012-38806258 від , 28.01.2022, тема «Економічна політика та податкова система: актуальні проблеми в умовах глобалізаційних змін», (180 год. (6 кр. ЄКТС).

Обов’язки (напрями діяльності):

Відповідальна по кафедрі за роботу дистанційної програми «MOODLE», та «АСУ», куратор двох груп 3 курсу.