Король Катріна Ігорівна

Я, Катріна Король, студентка 2-го курсу навчально-наукового інституту права, групи ПБ-22-4. Займаю посаду керівника дистанційно відділу в "Юридичній клініці", також є заступником студентського омбудсмена і активною студенткою.

Посада керівника дистанційного відділу в Юридичній клініці дозволяє мені розвивати свої професійні навички, допомагає здобувати практичний досвід у сфері юриспруденції. Я вірю, що саме через практичний досвід можна зрозуміти сутність правової науки.

Моя робота в "Юридичній клініці" не просто виконання обов'язків, але й постійне прагнення зробити наш університет кращим для всіх студентів. Ми всі тут для навчання та саморозвитку, і я впевнена, що разом ми можемо зробити наше студентське життя більш насиченим та цікавим.

Не зважаючи на напружений графік, я залишаю час на активну участь у студентському житті. Вірю у те, що лише разом ми можемо зробити навчання нашим найкращим досвідом.

Я готова приймати нові виклики та рухатися вперед для досягнення наших спільних цілей.

Контакти:

Тел.: +380662401100