Замота Анна Олександрівна

Я Замота Анна, студентка 2-го курсу Навчально-наукового інституту права, групи ПБ-22-4. На разі займаю посаду студентського координатора Юридичної клініки Державного податкового університету.

З моменту вступу до Юридичної клініки я навчилася надавати безоплатну юридичну допомогу та правову інформацію малозабезпеченим верствам населення, застосувала отримані теоретичні знання на практиці без відриву від навчання.

Робота в навчальній лабораторії дає можливість набути цінного досвіду роботи в реальному світі. Особливістю, є те що маю можливість познайомитися з іншими юристами та людьми, які працюють у сфері права. Що стане для мене корисним у майбутній практиці.

Контакти:

Тел.: +380958517337