Швайко Іван Євгенійович

З липня 2023 року- фахівець І категорії Навчальної лабораторії «Юридична клініка» Навчально-наукового інституту права

З вересня 2021 р.-вересень 2023 р.- голова Студентської ради Навчально-наукового інституту права.

У грудні 2021 року обраний до складу Вченої Ради Державного податкового університету та членом постійної комісії з питань структури та економіки університету.

Має широкий спектр інтересів в напрямку розвитку освіти України. У 2023 році пройшов конкурс та став експертом з акредитацій освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Працювати у навчальній лабораторії «Юридична клініка» є досить цікавим та пізнавальним. Вона дає можливість отримати практичний досвід роботи в юриспруденції. Тут можна працювати над реальними справами з реальними клієнтами, що допомагає розвинути свої навички та знання. Юридична клініка Навчально-наукового інституту права відіграє важливу роль у забезпеченні якісного освітнього процесу. Працюючи тут, можна зробити свій внесок у цю важливу роботу.

Контакти:

Тел.: +380963495809