6 травня 2022 року відбулися збори студентів-практикантів навчальної лабораторії "Юридична клініка" ННІ права.  У зборах взяли участь 32 осіб.
На зустрічі було розглянуто та опрацьовано такі питання:
1. Поняття і види юридичних клінік та напрями їх діяльності.
2. Виникнення і розвиток клінічної освіти її мета і завдання.
3. Історія створення Навчально лабораторії «Юридична клініка».
4. Регламентація роботи Навчально лабораторії «Юридична клініка» ННІП ДПУ. Документи , що регулюють її діяльність.
5. Значення клінічної правової освіти в формуванні у студентів ННІП ДПУ професійних навиків.
 "Зустріч була надзвичайно цікавою й результативною. Практиканти більше дізналися про діяльність юридичних клінік та структуру й механізми їх роботи. Тому тепер ми станемо ще ефективнішими! Впевнені, що зможемо Вам допомогти. Якщо у Вас є питання або виникли проблеми, не вагайтеся – звертайтеся до нас! Ми сумуємо за Вами, але віримо у світле майбутнє й близьку Перемогу. Як сказав Д. А. Шмигаль: «Перемогли нацизм - переможемо й рашизм!», - повідомили представники "Юридичної клініки".

279486909 421730986620006 7635634683389335459 n