Студентка-консультантка НЛ «Юридична клініка» Ольга Ютовець взяла участь у ХХ Всеукраїнській правничій школі з судочинства в умовах війни.

Організатором заходу стала Рада молодих юристів, яка не перший рік організовує такі проєкти.

Метою правничої школи є:

• Підвищення кваліфікації та практичних знань молодих юристів та адвокатів.
  • Обговорення проблем та перспектив розвитку судової системи і професії.
  • Розкриття слухачам секретів та методик роботи фахівців у галузі права.
  • Спілкування з професійними адвокатами, суддями та державними службовцями.

Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів від діючих суддів, адвокатів та державних службовців.

Ольга поділилася, що зустріч була плідною та захоплюючою. Особливо цікавим стали спікери правничої школи, а саме Олег Ткачук(суддя Великої Палати Верховного Суду України), Олександра Яновська (суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду України), Вадим Сидоренко та Володимир Хоменко (практикуючі адвокати).

Пишаємось активністю студентів-консультантів Навчально-наукового інституту права ДПУ!