В рамках співпраці директора Навчально-наукового інституту права ДПУ Василя Васильовича Топчія та директорки Оболонського ліцею № 157 Тетяни Миколаївни Єрмак, розпочав свою роботу виїзний консультативний пункт Навчальної лабораторії «Юридична клініка»

Відтепер мобільна група студентів-консультантів здійснюватиме консультування працівників та учнів закладу середньої освіти та мешканців Оболонського району, а науково-педагогічні працівники інституту проводитимуть лекції та практичні заняття з правознавства для учнів старшої ланки.

На перші зустрічі к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного права та процесу Ігор Котович, розповів про роботу НЛ «Юридична клініка», особливості надання правничої допомоги та лайфхаки молодого юриста.

Іван Швайко, представник студентського самоврядування ННІП у свою чергу розповів про діяльність інституту та університету, вступ за освітніми програмами і студентське життя.

Студенти-консультанти здійснили консультації для вчителів та учнів закладу з різних правничих питань.

Тож, співпраця із закладами середньої освіти-це шлях до успіху, адже вони готують для університету майбутнє України!