Відбувся ознайомчий тренінг на тему: «Ліга 360» для студентів-консультантів Навчальної лабораторії «Юридична клініка» Навчально-наукового інституту права ДПУ. Спікером тренінгу став керівник департаменту розвитку бізнесу «Ліга Закон»-Вадим Ланюк.

На ознайомчій зустрічі студенти-консультанти, розглянули можливості використання шаблонів позовних заяв, навчилися за допомогою системи "Verdictum" аналізувати особисто складені позовні заяви щодо перспектив судового розгляду. Було опрацьовано особливості пошуку та формування судової практики за конкретно сформованими позовними вимогами а також можливості використання модулю «Ситуації», де за тематичним принципом найпоширеніших правових ситуацій розміщені шаблони процесуальних документів, судова практика тощо.

Вже зовсім скоро здобувачі вищої світи НЛ «Юридична клініка» Державного податкового університету під час консультацій з клієнтами випробують систему «Ліга 360» на практичному досвіді!