Правнича школа є продовженням серії вже культових шкіл, що почали свою історію у 2010 році і викликали великий інтерес спільноти до теми медіації, ще коли вона тільки зароджувалась на теренах України. Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем медіації та розвитку навичок молодих юристів у вирішенні спорів.

Учасники змогли  ознайомитись з сучасною практикою застосування медіації в різних галузях та законодавчого врегулювання медіації в Україні, ознайомилися з базовими навичками медіатора та мали можливість спробувати на собі процес медіації під час тренінгу-симуляції.