Представник НЛ "Юридична клініка" ННІ права ДПУ Іван Швайко долучився до роботи зʼїзду юридичних клінік закладів вищої освіти.

В Київському університеті права Національної академії наук України відбувся зʼїзд юридичних клінік закладів вищої освіти на тему: «Стратегічні цілі розвитку клінічної правничої допомоги в умовах воєнного стану в Україні».

До заходу долучились представники юридичних клінік Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського; Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного авіаційного університету.

Під час заходу було обговорено стратегічні цілі діяльності юридичних клінік та напрями подальшого розвитку клінічної правничої допомоги в умовах воєнного стану в Україні.