2 листопала 2022 року для студентів навчальної лабораторії "Юридична клініка" Навчально-наукового інституту права був проведений вебінар на тему: "Як юристу обрати спеціалізацію?"

Студенти під час заходу дізналися, що цей вибір має бути свідомим та орієнтованим не на колективну свідомість, а на особисті переконання та відчуття.

Для отримання відповіді на питання щодо своєї майбутньої спеціалізації учасникам було рекомендовано:
- визначити основні життєві цінності (духовність, сім'я, безпека, розвиток, мир, любов, здоров'я, свобода, справедливість, істина, статус, сенс, тощо);
- оцінити здібності та вроджені сильні якості (які людина може не усвідомлювати, але за це найбільше вдячні інші люди: емпатія, хоробрість, уважність, доброта, щирість, мудрість, спонтанність, креативнисть, тощо);
- згадати історії, які надихають та ситуації, які залишають небайдужими;
- перерахувати захоплення та хобі;
- пригадати улюблені шкільні предмети;
- ознайомитися із переліком галузей права України та сферами практик;
- визначити способи поєднання вищезазначеного.

Спікером заходу виступила завідувачка НЛ "Юридична клініка", адвокатка, психологиня Юлія Савелова.

sdv