Пілюгіна Тамара Володимирівна

Посада: доцент

ПІБ українською: Пілюгіна Тамара Володимирівна

ПІБ англійською: Tamara Piliuhina

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Профілі у наукових базах даних:

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=7EiC-I8AAAAJ&hl

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-6872-7762

Сфера (коло) наукових інтересів:

• порівняльна педагогіка, вища професійна освіта.

Освіта:

• у 2001 році закінчила Київський державний лінгвістичний університет і здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та зарубіжної літератури, практичного психолога.
  • 2008-2012 рр. – аспірантка відділу порівняльної педагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, де у 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти на тему «Професійна підготовка працівників податкової служби у вищих навчальних закладах США». У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри сучасних європейських мов.
  • Науково-педагогічна діяльність: 22 роки.

Основні опубліковані праці:

1. Стандарт змісту професійної підготовки працівників податкової служби у вищих навчальних закладах США // Порівняльно-педагогічні студії – Умань, 2011. – Вип. 3-4. – С. 52-59.
  2. Сучасні інформаційні технології навчання іноземних мов у професійній підготовці працівників державної фіскальної служби // Modern Information Technologies and Innovation Methodologies of Education in Professional Training Methodology Theory Experience Problems – Київ, 2015. – № 41. – С. 425-429.
  3. Філософські основи розвитку іншомовної професійної компетентності майбутніх працівників фіскальної служби у вищих навчальних закладах у світовому вимірі // Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка – Житомир, 2015. – № 2. – С. 59-63.
  4. Ретроспективний аналіз становлення іншомовної освіти майбутніх працівників фіскальної служби у світовій практиці // Сумський державний педагогічний університет імені АС Макаренка – Суми, 2015. – № 2. – С. 41-47.
  5. Форми і методи іншомовної підготовки майбутніх працівників органів державної фіскальної служби // Наукові записки НДУ ім. Миколи Гоголя. Психолого-педагогічні науки – Ніжин, 2015. – № 5. – С. 107-110.
  6. Вплив дистанційної освіти на професійний розвиток майбутніх працівників податкової служби у США // Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова – Київ, 2011. – Вип.27. – 236-239.
  7. Становлення і розвиток професії працівника податкової служби у США // Наукові записки НДУ ім. Миколи Гоголя. Психолого-педагогічні науки – Ніжин, 2011. – № 8. – С. 210-213.
  8. Тенденції та перспективи професійної підготовки працівників податкової служби у глобалізованому суспільстві // Педагогічні науки: історія, інноваційні технології – Суми, 2011. – № 2 (12). – С. 311-319.

Наукова діяльність:

• автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць.

Викладає дисципліни:

• Іноземна мова (за професійним спрямуванням),
  • іноземна мова зі спеціальності (англійська мова),
  • теорія і практика перекладу (англійська),
  • ділова іноземна мова,
  • практика наукового та ділового спілкування іноземною мовою,
  • правнича іноземна мова.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

• підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання (60 годин (2 кредити ЄКТС) у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (13-23 червня 2023 р.).

Контакти:

ауд. 410Е,