om

Посада: завідувачка кафедри

ПІБ українською: Бодунова Олеся Миколаївна

ПІБ англійською: Olesia Bodunova

Науковий ступінь: доктор юридичних наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations

ORCID:  https://orcid.org/0000-0001-9179-5985

Сфера (коло) наукових інтересів: порівняльно-правовий аналіз країн ЄС та України щодо запобігання злочинності, особливості нормопроектування в Україні

Освіта: у 2013 році закінчила Національний університет державної податкової служби України і здобула кваліфікацію юриста (спеціалізація - правове забезпечення судової, прокурорської слідчої та адвокатської діяльності). У 2024 році закінчила Волинський національний університет імені Лесі Українки (спеціальність філологія: англійська і німецька мови).

У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему «Особливості міжнародного розшуку осіб, які вчинили кримінальне правопорушення на території України». У 2021 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального права та кримінології.

У 2024 році захистила дисертацію і здобула науковий ступінь доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему «Кримінологічні засади запобігання злочинності у сфері інформаційних технологій» у Державному податковому університеті.

Науково-педагогічна діяльність: 10 років

Суспільно-громадська діяльність: член ГО "Всеукраїнська асоціаця кримінального права", ГО "Союз юристів України", член Ради молодих вчених при Державному інституті сімейної та молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України

Основні опубліковані праці:

1. Bodunova O., Stefanchuk M., Polyvoda V., Kikalishvili M., Yeromenko-Kniazieva L. Digitalization of public services in countering criminal offenses. Estudios Ekonomia Aplicada. Volume 38-3 (1). ISSN 1133-3197 (Scopus)
  2. Olesia Bodunova, Vasyl Topchii, Svitlana Zadereiko,
Galyna Didkivska, Dmytro ShevchenkoІnternational anti-corruption standards. Baltic Journal of Economic Studies.  7 No. 5, 2021. С. 277-286.DOI: https://doi.org/10.30525/2256-0742/2021-7-5-277-286 (Web of Science)
  3. Liashuk O.M. Optimization international wanted of person as necessary element of reforming criminal procedural activity. Міжнародний юридичний вісник: збірник наукових праць Національного університету державної податкової служби України. №2(4). 2016. С. 128-132.
  4. Bodunova О., Omelchuk О., Shekhovtsova L., Lukasevych-Krutnyk I., Yanishevska K., Plutytska K. Сriminal-legal and criminological research of illicit trafficking in narcotic drugs and their analogues with the use of computer technologies. International Journal of Management (IJM). Volume. Issue 6. June 2020, pp. 728-738. Article ID: IJM_11_06_060. Available online at http://www.iaeme.com/ijm/issues.asp?JType=IJM&VType=11&IType=6.
  5. Bodunova O. To determining the scientific bases of determination of crime in the field of information technologies. The scientific heritage (Budapest, Hungary). No 49 (2020). Р.6. 48-51.
  6. Bodunova О.M., Yatsyk Т.P., Shkelebei V.А. Media interaction with law enforcement agencies as a factor in promoting crime prevention in the information sphere: monograph. Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools. Volume 38, Number 2, 2020. P. 15-20.

Наукова діяльність: автор понад 80 наукових та навчально-методичних праць.

Викладає дисципліни: Іноземна мова (за професійним спрямуванням), Іноземна мова (зі спеціальності)

Підвищення кваліфікації (сертифікати): пройшла закордонне (дистанційне) стажування для викладачів у Варшавському державному університеті (Варшава, Польща) за темою «Європейська наука і міжнародні комунікації», термін закордонного стажування з 15-18 березня 2021 року (180 годин) та отримала сертифікат про наукове стажування в ЄС (№ PL 9619 від 18.03.2021 р.) та в Академічному товаристві Міхала Балудянського (Братислава, Словаччина) за темою «Перспективні напрями наукових досліджень – 2015», термін закордонного стажування з 18-21 жовтня 2015 року (72 години) та отримала сертифікат про наукове стажування в ЄС (№ 66-10/15 від 21.10.2015 р.). Пройшла підвищення кваліфікації в Університеті ДФС України у 2021 році (Сертифікат СС 40233365/1549-21). Пройшла підвищення кваліфікації в ТОВ “АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ” «Цифрові інструменти GOOGLE для закладів вищої, фахової передвищої освіти» ІЗ 04 ДО 18 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ (Сертифікат № 14GW-013). Пройшла стажування в рамках III Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників «Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності» для присвоєння кваліфікацій Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО та Міжнародного Вчителя/Викладача.

Нагороди: нагороджена грамотою Університету державної фіскальної служби України (2016 р.), грамотою Ірпінської міської ради (2017 р.), почесною грамотою Університету державної фіскальної служби України (2018 р.), грамотою Києво-Святошинської районної ради (2020 р.),  подякою Національної поліції України (2021 р.).