fmvkd

Посада: доцент

ПІБ українською: Хмизова Ольга Василівна

ПІБ англійською: Olha Khmyzova

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук, спеціальність «Теорія і методика виховання» (2010 р.).

Вчене звання:доцент кафедри професійного англомовного навчання (атестат доцента, 2014 р.).

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=7Djlb3YAAAAJ&h

ORCID:  https://orcid.org/0000-0002-8671-3727

Сфера (коло) наукових інтересів: інноваційні освітні технології, методика викладання англійської мови, педагогіка і психологія лідерства.

Освіта: Миколаївський державний педагогічний університет, 2002 р. Спеціальність «Мова та література (англійська)».

Науково-педагогічна діяльність: 17 років

Основні опубліковані праці:

1. Змішане навчання англійської мови за професійним спрямуванням у закладах вищої освіти України // Наукові праці: наук. журн. Чорном. нац. ун-ту імені Петра Могили – Миколаїв, 2019. − Т.323. – Вип. 311 (Педагогіка) – С. 61 – 67.
  2. The Use of Blended Learning Models in the Process of Business English Language Studying // Engineering and Educational Technologies – Кременчуг: КрНУ, 2019. − Т.7. – Вип. 3 – С. 64 – 74.
  3. Leadership Development аs аStrategic Imperative for Higher Business Education in Ukraine // Науковіпраці: наук. журн. Чорном. нац. ун-т імені Петра Могили. – Миколаїв, 2017. – Т.291. – (Серія «Педагогіка»; вип.279) – С.28 – 32.
  4. Інтерактивні методи викладання ділової англійської мови у вищій школі // Гуманітарний вісник ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» - Додаток 4 до Вип. 31. –Том IV (12) : Тематичний випуск «Міжнародні Челпанівські психолого-педагогічні читання». – К. : Гнозис, 2014. – С. 244 – 250.
  5. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні ділової англійської мови у вищій школі // Наукові праці : Науково-методичний журнал. – Вип. 233. – Т.245. Педагогіка. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2014. – С. 34 – 39.

Наукова діяльність: автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць.Учасник 50 міжнародних науково-практичних та методичних конференцій.

Викладає дисципліни: AcademicWriting, Методика викладання правничих дисциплін, Іноземна мова (за професійним спрямуванням).

Підвищення кваліфікації (сертифікати):Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», 2018 р. Стажування на кафедрі іноземних мов з навчальних дисциплін «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Ділова іноземна мова», «Українська мова як іноземна», «Педагогіка вищої школи»; свідоцтво про підвищення кваліфікації №СС00493020/000016-18.

Нагороди:нагороджена грамотою Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського (2012 р.), грамотами Чорноморського національного університету імені Петра Могили (2014 р., 2019 р.).