22 квітня 2024 року відбулося засідання кафедри правничої лінгвістики, на якому обговорили необхідність удосконалення основних компонентів ОПП «Правотворчість та нормопроектування в Україні» підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 08 «Право» спеціальності 081 «Право».

Під час засідання були висловлені пропозиції стейкхолдерів. Зокрема д.ю.н., професор, професор кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка Кучинська О.П. зазначила про актуальність підготовки юристів-нормопроектувальників, особливо в умовах воєнного стану, та висловила пропозиції щодо удосконалення програми. Працівники кафедри підтримали пропозиції та прийняли рішення внести відповідні зміни до ОП.