4 листопада 2022 року старший викладач кафедри правничої лінгвістики Литвинська Тетяна Юріївна провела відкрите практичне заняття з англійської мови на тему «Україна та ООН.75 років співпраці» зі студентами ННІ права.

Студенти поглибили свої знання про співробітництво України та ООН, дізналися про ключові аспекти цього процесу, основні організації та програми ООН, які працюють в Україні.

Заняття пройшло за сучасною інтерактивною методикою з використанням різних форм роботи.

Для підняття навчального інтересу на початку пари викладачка провела невеликий інтерактивний warm up з прапорами різних міжнародних організацій, основною метою було ідентифікувати прапор ООН. В основній частині заняття студенти читали і перекладали текст, активно опрацьовували тематичну лексику та розбирали складнощі її перекладу. В кінці заняття на учасників чекав інтерактивний квіз для перевірки вивченого матеріалу.

slvm

alsdvm