У суботу, 1 жовтня, кафедрою правничої лінгвістики ННІ права було організовано майстер-клас англійською мовою від фахівчині у сфері розробки та просування бізнес-проєктів та стартапів, випускниці Навчально-наукового інституту права Вікторії Семенюк (Дублін, Ірландія).
Вікторія розповіла про основи ведення бізнесу в Ірландії, а саме про механізм подачі документів для відкриття юридичної особи, види підприємств, особливості оподаткування, та продемонструвала онлайн-механізм реєстрації бізнесу.

fgb

hgn

kj

fv
Спілкування відбувалося в живій формі іноземною мовою. Студенти активно цікавилися особливостями ведення бізнесу та реєстрацією його форм.
Задля удосконалення мовних навичок студентів та перейняття іноземного досвіду подібні заходи будуть організовуватися на постійній основі. Слідкуйте за оголошеннями!