З подарунками і щирими побажаннями завітали в Міжнародний день музеїв до Музею історії університету ветерани закладу освіти.

Вони працювали в Податковому десятиліттями, розбудовували його, віддавали усі сили благородній справі навчання й виховання молоді.  Їм є що пригадати, є чим поділитися, залишаючи як свідчення очевидців свої безцінні спогади, адже  саме вони творили історію, ставши частиною цієї історії.

Розмови за філіжанкою чаю були приємними, а відео і фото залишаться доброю згадкою про непересічних людей.

Слова подяки за розуміння й підтримку у вирішенні викликів сьогодення на адресу ветеранів прозвучали від керівництва закладу освіти.

Шановні наші ветерани, Музей історії університету  потребує вашої уваги та допомоги при створенні виставкових колекцій, фіксації фактів і подій, відтворенні історичних реалій. Світлини з домашніх архівів, фрагменти ваших щоденників, спогади – це частка історії навчального закладу, момент історії міста, відтинок історії країни.