Приємно, коли в Музей історії університету приходять ті, хто й самі є часточкою цієї історії, хто, як і ми, береже традиції, віру,  дбає про духовне здоров’я нації.

Отець Андрій став настоятелем храму св. Миколая відразу по його освяченні, далекого 1999 року. Протоієрей, кандидат теологічних наук Андрій Клюшев майже чверть століття дбає про свою паству, серед якої студенти, співробітники та викладачі ДПУ. У час активних боїв у Приірпінні о. Андрій підтримував вірян, лише в найгарячіший період ненадовго залишив місто, та при першій же нагоді повернувся назад, аби на Благовіщення і Великдень 2022 року проводити службу в храмі, що вистояв.

Виставка «Нескорений Податковий», тематична експозиція «Вони померли, щоб жила Вкраїна»  спонукала о. Андрія та співробітників музею до обговорення нових напрямів співпраці в непростих реаліях сучасності. Віримо в перемогу! Наближаємо її в помислах і діях своїх!