Відповідно до теми цьогорічного Міжнародного дня музеїв - "Музеї - добробут і розвиток громад", спільно з депутатом Ірпінської міської ради Тамарою БУРЕНКО організовано і проведено розлогу екскурсію для внутрішньо переміщених осіб.

Корпуси університету, розташовані в лісопарковій зоні, просторі аудиторії, оформлені митницями України, виставкові колекції про минуле та сучасність навчального закладу - усе це побачили на власні очі гості музею.  Податковий, про який раніше чули більшість учасників екскурсії, вразив віковою історією становлення та розвитку і непростим сьогоденням.

У кожного з нас своя історія війни, та єднає спільна віра в перемогу, на шляху до якої маємо підтримувати один одного, допомагати, працювати кожен на своєму місці. Тож  Музей історії університету активно долучається до непростого процесу адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб, аби  переселенці почувалися більш впевнено в новій громаді, аби усвідомлювали себе її частиною, залучалися до активного та повноцінного життя, незважаючи на реалії війни.