Колектив Державного податкового університету щиро вітає кандидата наук, доцентку кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки ННІ економічної безпеки та митної справи Ірину Петрову з отриманням індивідуальної стипендії від Німецької служби академічних обмінів DAAD (Deutsch Akademischer Austauschdienst / German Academic Exchange Service).

Метою нової стипендіальної програми DAAD: «Україна майбутнього: дослідницькі стипендії для українських магістрантів та дослідників» є підтримка дослідницької діяльності в університетах України, а також заохочення та надання можливості молодим науковцям зробити свій внесок у відновлення України та її академічної спільноти.

Приймаючою інституцією в рамках виконання проєкту на тему: «Фінансові та податкові органи як дієвий інструмент економічної та фінансової безпеки держави» є наш партнерський заклад - Вища школа фінансів землі Північний Рейн-Вестфалія у м. Нодкірхен, Німеччина, з яким 28 квітня 2023 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Бажаємо Ірині Павлівні успішної реалізації проєкту та натхнення до подальшого розвитку відносин з партнерськими закладами освіти Німеччини!