8 березня була проведена онлайн-зустріч між представниками ДПУ та Університету прикладних наук (NBS Northern Business School) (Гамбург, Німеччина).

Від Держаного податкового університету до зустрічі долучися проректор з наукової роботи – Смірнова Олександра Миколаївна та доцент кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності – Осика Ігор Миколайович. Університет прикладних наук представляв професор кримінальних наук - Даніель Зербін та його помічник Домінік Фідлер.

Під час зустрічі представниця ДПУ подякувала Даніелю за його візит до Державного податкового університету 30 січня 2024 року. Адже під час свого візиту, професор передав адміністрації ДПУ низку сучасних ноутбуків. Цей щедрий подарунок має сприяти підтримці та поліпшенню навчального процесу в Університеті. (Детальніше про це можна ознайомитись за посиланням)

Онлайн-зустріч стала не лише можливістю висловити подяку за подарунок, але й платформою для обговорення перспектив співпраці. Представники обох сторін висловили глибокий інтерес до розширення співпраці та обміну досвідом у галузі науки та освіти.

Під час зустрічі обговорювались різноманітні ініціативи та можливості для спільної роботи з іншими навчальними закладами Німеччини. Представники обох сторін висловили намір активно співпрацювати у сфері досліджень, обміні студентами та викладачами, а також у реалізації спільних міжнародних проектів.

Домовлено про проведення спільних робочих груп, які будуть вивчати конкретні напрямки співпраці та визначати ефективні шляхи їх реалізації. Це стане важливим кроком у поглибленні міжнародного взаєморозуміння та обміну знаннями між університетами.

Зустріч завершилася обміном побажаннями та позитивними перспективами майбутньої співпраці. Представники ДПУ висловили вдячність за плідну співпрацю та виразили певність у її подальшому успішному розвитку на благо освітнього простору обох країн.