4 лютого 2024 року на платформі Kyiv Post Ukraine’s Global Voice була опублікована стаття від Стівена Хамфріса. У своїй статті автор публікує фотографії наслідків бойових дій в Україні, щоб підсилити підтримку США для України, особливо в умовах зростаючої антипатії щодо надання допомоги.

Протягом останнього року Стівен зосередив свою увагу на фотографіях, які були зроблені під час роботи поруч із слідчими в галузі воєнних злочинів та військовими розвідниками, коли він перебував в Києві.

Стівен фіксував моменти для американців, які об'єднані в своїй підтримці України проти відкритої агресії путіна.

З статтею ви можете ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що в ДПУ проходила фотовиставка «Щоденник війни. Історії стійкості та звитяги» — продовження проєкту партнера Університету, американського юриста, адвоката, журналіста Стівена Хамфріса, який організовував потужну виставку своїх фотографій про війну в Україні спочатку у Податковому університеті, а потім — у Галереї Університету Алабами.