З 23.10.2024 р. на базі Центру розвитку кадрового потенціалу при Сумському державному університеті за участі професора кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Гуніної Лариси Михайлівни розпочинаються курси підвищення кваліфікації на тему "Інноваційні технології медико-біологічного забезпечення спортивної діяльності".

Категорія слухачів: педагогічні, науково-педагогічні працівники фізичного виховання та спорту, тренери (тренери-викладачі) та інші фахівці у сфері фізичної культури і спорту, медичні сестри закладів освіти. Детальна інформаці за посиланням.

ОБСЯГ ПРОГРАМИ:  1 кредит ЄКТС (30 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ: Дистанційна (платформа Zoom)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: Свідоцтво встановленого зразка відповідно до Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р.