Факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації
Факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації отримав свою назву відповідно до оновленої «Структури Державного податкового університету», введеної в дію 01.11.2023. Раніше це був Факультет соціально-гуманітарних технологій та менеджменту.
Очолює факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Наталія Іванівна Зикун, доктор наук із соціальних комунікацій, професор.
Заступниками декана є:
- з навчально-методичної роботи – Ключка Ольга Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент;
- з навчально-організаційної роботи – Малинський Ігор Йосипович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України.
Нині Факультет об’єднує п’ять випускових кафедр:
- менеджменту та публічного управління;
- соціальних комунікацій, словесності та культури;
- іноземних мов;
- психології, педагогіки та суспільних дисциплін;
- технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації.
Потужний професорсько-викладацький склад Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації налічує 13 докторів наук, 14 професорів, 44 кандидати наук, доценти, 20 старших викладачів та викладачів, які працюють на постійній основі та за сумісництвом.
Серед пріоритетів діяльності факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації – впровадження інноваційних освітніх технологій, які забезпечують професійний розвиток здобувачів вищої освіти, якісну фахову їх підготовку в контексті сучасної європейської освіти; удосконалення науково-дослідницької роботи зі здобувачами вищої освіти усіх рівнів; формування культурно-професійного середовища та розвиток студентського самоврядування; розширення контактів співпраці з українськими й зарубіжними ЗВО з метою вдосконалення професійного досвіду науково-педагогічних працівників Факультету.
Науково-педагогічні працівники, співробітники Факультету сприяють інтенсифікації освітнього процесу та впровадженню новітніх освітніх технологій; задоволенню потреб студентів в інтелектуальному, культурному, моральному та фізичному розвитку; удосконаленню методів і форм виховної роботи зі студентською молоддю та розвитку студентського самоврядування; здійсненню профорієнтаційної роботи.
Факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації є організатором міжнародних та міжвузівських наукових і науково-практичних конференцій, студентських наукових конференцій, круглих столів, форумів та семінарів.
Доброю традицією стало проведення щорічних міжнародних студентських науково-практичних конференцій, всеукраїнських конкурсів та олімпіад під егідою Міністерства освіти і науки України, участь у грантових програмах і соціальних проєктах та ініціативах.
У структурі факультету функціонують дві навчальні лабораторії: «Тренінговий центр «Human resources (consulting)» і навчальна лабораторія фізичної реабілітації та ерготерапії, а також Центр студентського спорту.
Завдяки професійній підготовці і системній роботі тренерів-викладачів та спортсменів факультету та Університету підкорюються всеукраїнські, міжнародні та олімпійські вершини. Серед здобувачів – переможниця Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, чемпіони світу та Європи, чемпіони України, переможці та призери міжнародних змагань з вільної боротьби, бойового самбо, дзюдо, боксу, хортингу, таеквон-до ІТФ, футболу, футзалу, пауерліфтингу, військово-спортивного багатоборства, гирьового спорту, армреслінгу, настільного тенісу, регбі, карате-кіокушинкай, баскетболу, волейболу, спортивного туризму, шахів і шашок та ін.
Гордістю факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації є його здобувачі вищої освіти та випускники, які досягли вагомих успіхів у професійній сфері та в особистісному розвитку.