11 квітня 2024 року на території одного з господарст Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «КИЇВОБЛАГРОЛІС» поблизу села Хотів що в Обухівському районі було реалізовано один з Всеукраїнських проектів НОК України OlympicLab за напрямом Ecolympic. Екологічна подія зібрала студентів-спортсменів, випускників спеціальності 017"Фізична культура і спорт" Факультету соціально-гуманітарних технології, спорту та реабілітації ДПУ, Олімпійців та лісівників щоб висадити саджанці молодої сосни.

Все почалось з майстер класу та теоретичного курсу для присутніх, який провів в.о. генерального директора Підприємства Сергій Діденко, доречі майстер спорту України з боротьби греко-римської.

Далі почалась клопітка та важлива для нашого довкілля висадка до якої долучилася науково-педагогічні працівники ДПУ: заступник декана факультету, голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, начальник Центру студентського спорту ДПУ Вадим Гаєвий та інші.

Після закінчення робіт працівники Київоблагролісу влаштували невеличкий пікнік під час якого присутні мали можливість обмінятися емоціями про користь проведено часу разом.