22.10.2024 канд. пед. наук, доцент кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації ДПУ Заслужений тренер України Олександр Орлов в онлайн-режимі провів гостьову лекцію за запрошенням керівництва Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського на тему «ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАСОБІВ ОЗДОРОВЧОЇ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ».

Присутніми були студенти і магістранти Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, представники професорсько-викладацького складу інших ЗВО України у сфері педагогічного знання. Лекція викликала жваву реакцію з боку присутніх, в обговоренні взяли участь 11 осіб.