Тема: ТРЕНІНГОВА ВПРАВА ЯК СПОСІБ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ

Спікер: Леонід Ніколаєв, засновник Міжнародної школи тренінгу і супервізії «TrainingBOX». Кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології, завідувач навчально-методичної лабораторії психології групової роботи, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, бізнес-тренер, коуч.

Член Європейської федерації коучингу (ECF) та ГС «Українська асоціація освіти дорослих».

Експерт проєктів «UNICEF Україна», програми «U-Lead з Європою» (GIZ), МБО «СОС Дитячі Містечка», БО «Партнерство «Кожній дитині в Україні», ГО «Соціальна синергія», УФ «Благополуччя дітей», БО «Надія і житло для дітей» тощо.

Автор і співавтор 13 книг з тренінгової діяльності та розвитку особистості, автор понад 90 наукових статей та досліджень.

Модератор: Людмила РОМАНЮК, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології, педагогіки та суспільних дисциплін

Дата: 1 листопада 2024

Час: 10.00