31.10.2023р. доцентом  кафедри міжнародних економічних відносин  Зубрицьким А. було проведено відкрите лекційне заняття для здобувачів першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти (денної форми навчання) група ФАБ 20-1 з навчальної дисципліни «Міжнародна торгівля» на тему: «Тенденції зовнішньої торгівлі України під час повномасштабної війни».

Як було відмічено колегами по кафедрі, дане відкрите заняття проведене на високому науково-методичному рівні із застосуванням необхідних технічних засобів навчання. До проведення заняття були долучені майже всі студенти групи (презентація, відповіді на ключові питання, дискусія по важливим проблемним питанням платіжного балансу, в тому числі, щодо структури експорту та імпорту). Мета лекційного  заняття досягнута.