Навчальна лабораторія захисту економічної безпеки бізнесу та держави
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ
Начальна лабораторія захисту економічної безпеки бізнесу та держави (далі – Лабораторія) – це структурний підрозділ, який входить до структури Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи (далі – ННІ ЕБМС) Державного податкового університету (далі – Університет), що забезпечує практичну підготовку здобувачів вищої освіти та проводить наукові дослідження.
Метою діяльності Лабораторії, як структурного підрозділу ННІ ЕБМС, є забезпечення практичної підготовки здобувачів вищої освіти та проведення наукових досліджень.
Основними цілями діяльності Лабораторії є: розвиток особистості та професійне зростання учасників освітнього процесу, формування компетентностей, які визначають конкурентоспроможність випускників на ринку праці в Україні та світі.
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЛАБОРАТОРІЇ
Лабораторія призначена для забезпечення практичної та науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти та проведення науково-дослідних робіт з питань, знання яких необхідні юристу для виконання покладених на нього службових обов’язків і дотримання вимог законності в повсякденному житті, відкриття нових можливостей, швидкої і успішної адаптації до постійних змін в законодавстві. Крім того Лабораторія підтримуватиме наступні напрями діяльності: проведення практичних занять, навчальних практик, підготовки курсових робіт, передбачених навчальним планом, проведення тренінгів для здобувачів вищої освіти.
Основними завданнями діяльності Лабораторії є:
- навчально-методичне і інформаційне забезпечення викладання дисциплін на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність»;
- створення банку даних для виконання практичних, курсових та випускних (дипломних) кваліфікаційних робіт;
- підвищення загальної і професійної культури та активності здобувачів вищої освіти, наближення освітнього процесу до науково-дослідницької роботи і майбутньої професійної діяльності;
- організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти;
- забезпечення науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти електронними навчально-методичними комплексами з метою придбання ними практичних навичок проведення досліджень.