Молодь і наука – майбутнє України! Під таким гаслом 9 січня 2023 року відбулася Міжвузівська студентська науково-практична Інтернет конференція клубу «Міжнародник» кафедри міжнародних економічних відносин «Глобальні тенденції і перспективи розвитку світової економіки та України».

Цей молодіжний науковий захід щорічно об’єднує інтелектуальну еліту, що навчається або працює у сфері міжнародних економічних відносин. Ідея створення такої конференції належить студентам і виникла 5 років тому, але залишається актуальною навіть за таких складних політико-економічних умов, які зараз переживає українське суспільство. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність не тільки України, а й всього світу.

Під час конференції студенти представили цікаві, актуальні та проблемні доповіді, які супроводжували яскравими презентаціями, що підкреслило креативність та творче мислення наших студентів.

Представлені різновекторні наукові доповіді студентів підтвердили важливість проведення подібних заходів, які сприяють формуванню якісного фахівця в умовах викликів сьогодення.

Варто зазначити, що кращі доповіді відбирали студенти-глядачі за такими критеріями: наукова новизна дослідження, достовірність фактів, уміння доповідача зацікавити аудиторію, відповідати на запитання тощо.