З метою поширення практичних знань і навичок у впровадженні основних принципів академічної доброчесності кафедра міжнародних економічних відносин 25 жовтня 2022 року провела семінар на тему "Уміння навчатися - основа академічної доброчесності". В умовах глобалізації суспільних процесів питання академічної доброчесності набувають важливого значення. Стрімкий розвиток технологій та вільний доступ до продуктів інтелектуальної власності полегшують процес використання та поширення інформації, але разом з цим набуває все більших обертів процес привласнення чужих ідей. Впровадження принципів академічної доброчесності означає, що в процесі навчання та наукових досліджень студенти та викладачі мають дотримуватись принципів чесної праці та навчання.