Напередодні нового року маємо гарні новини.

Студенти кафедри міжнародних економічних відносин стали переможцями IV Міжнародного конкурсу студентських науково-дослідних робіт з економіки, який було організовано Науково-дослідним Центром «Прогресс» при Комратському державному університеті (Республіка Молдова).

Шевчук Олександра, студентка 4-го курсу ОПП «Міжнародні економічні відносини» отримала диплом ІІІ-го ступеня за наукове дослідження на тему «Evaluation of TNC Activities in the Ukrainian Markets», науковий керівник д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Стежко Надія.

Приходько Анна, студентку 6-го курсу ОПП «Міжнародні економічні відносини», диплом ІІ-го ступеня. Тема наукового дослідження «Возможности и приоритеты развития иностранного инвестирования в Украину», науковий керівник д.е.н., професор Белінська Яніна.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!