«Навчання без роздумів – шкідливе, роздуми без навчання – небезпечні» (Конфуцій)

На кафедрі міжнародних економічних відносин студенти не лише навчаються, а й беруть активну участь у науковій діяльності.

29 вересня 2022 р. відбулось засідання студентського наукового клубу «Міжнародник». У засіданні взяли участь здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти освітньо-професійної програми «Міжнародні економічні відносини». Тематика для обговорення була присвячена глобальним проблемам світового господарства.

Студентський кафедральний науковий клуб «Міжнародник» є відкритою, незалежною організацією, місія якої полягає у створені реалізаційних форм для самореалізації студентів у сфері наукової діяльності. Клуб є складовою частиною Наукового товариства студентів Державного податкового університету. Це добровільне об'єднання студентів, зацікавлених у поглибленому вивченні проблем розвитку світового господарства та міжнародних економічних відносин.

Починаючи з II курсу навчання викладачі кафедри залучають студентів до наукових досліджень, участі у фахових та студентських конференціях, наукових семінарах та тренінгах. Кращі науково-дослідні роботи студентів представляються на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.