Молодь – це невгамовний, непосидючий народ, що завжди намагається активізувати пізнавальну діяльність, розвивати творче мислення, ерудицію, аналітичні та комунікативні здібності. Враховуючи це кафедра міжнародних економічних відносин при підготовці фахівців не обмежується рамками традиційних методів навчання, акцент робиться на практичних та неформальних освітніх заходах, де студенти формують нові навички, стають більш комунікабельними, самостійними та активними, розвивають критичне мислення та soft skills. Сьогодні студенти мали можливість презентувати результати своїх досліджень присвячені міжнародному оподаткуванню, міжнародній міграції робочої сили, штучному інтелекту, розвитку світової електронної комерції в умовах діджиталізації бізнесу, післявоєнному відновленню України.