29 грудня 2022 року о 12.00 відбулася Наукова рада Міністерства фінансів України під головуванням Міністра фінансів України Сергія Марченка.

В. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський представив тематику досліджень Науково-дослідного інституту фінансової політики на замовлення Міністерства фінансів України та ЦООВ на 2023 рік.

За результатами обговорення членами Наукової ради було прийнято рішення схвалити такі наукові (науково-технічні) роботи:

• «Національний аспект взаємної адміністративної допомоги в рамках Конвенції про процедуру спільного транзиту»;
  • «Обґрунтування необхідності створення в Україні «сухих портів» як альтернативи контейнерному товарообігу через пункти пропуску на державному кордоні для морського сполучення»;
  • «Створення інноваційної системи підвищення кваліфікації у сфері бухгалтерського обліку в установах і організаціях державного сектору»