18 травня 2024 року з нагоди Дня науки в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте нагородження переможців ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика». Переможців конкурсу відзначено у 27 номінаціях. Почесне друге місце у номінації «Колективна наукова монографія з євроінтеграції» посіла колективна монографія Development of Ukraine’s customs policy in the context of European integration: Scientific monograph. Riga, Latvia: “Baltija Publishing”, 2023. 276 p.

Авторами цього монографічного дослідження є науковці кількох вітчизняних вишів: В. Борса, Л. Дорофєєва, В. Жданова, В. Заяц, С. Капітанець, І. Бережнюк, Т. Караваєв, Ю. Касперович, І. Коросташова, О. Кущенко, А. Мазаракі, Н. Мережко, Е. Молдован, І. Несторишин, О. Пахолюк, О. Передрій, С. Попель, Т. Руда, В. Хома.

Щиро дякуємо членам номінаційного комітету конкурсу «Юридика», а також організаторам заходу з нагородження переможців, а саме – Одеському державному університету внутрішніх справ, Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, видавництву «Юридика» та Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Вітаємо співавторів монографії і бажаємо нових наукових перемог!